O FIRMIE - test auto

Przejdź do treści
Firma TEST-AUTO powstała w 1995 roku. Specjalizujemy się w serwisie oraz naprawie wszystkich typów automatycznych skrzyń biegów stosowanych w samochodach osobowych, terenowych jak i dostawczych:
• Klasyczne - Hydrauliczne
• DSG/DCT
• CVT

Stawiamy czoła rosnącym wymaganiom rynku motoryzacyjnego dzięki specjalistycznym narzędziom jak również szkoleniom z zakresu mechaniki. Naszą  firmę budują wykwalifikowani pracownicy o długim stażu pracy, dlatego usługi są wykonywane profesjonalne i na najwyższym poziomie.

Wychodząc na przeciw potrzebą naszych klientów zajmujemy się również:

• Kalibracją systemów wsparcia kierowcy - systemów ADAS we wszystkich samochodach
• Ustawianiem geometrii pojazdów
Misją naszej firmy jest chęć sprawienia, by użytkownik samochodu i każdy nasz Klient miał poczucie bezpieczeństwa, przekonanie, że potrafimy rozwiązać jego problemy i zaopiekować się jego pojazdem w sposób wyjątkowy.

Wierzymy, że naprawa pojazdów nie stanowi wyłącznie wymiany poszczególnych jego podzespołów czy usprawnienia pracy dotychczasowych. Każdy samochód traktowany jest przez nas w sposób szczególny, a w swoją pracę wkładamy całe nasze umysły i serca.

Cel, który wyznaczamy sobie to ustawiczny rozwój, dzięki któremu możemy sprostać wyzwaniom i pokonać trudności.
Pozostając dynamicznym i kreatywnym – jak sądzimy – zespołem, cenimy sobie otwartość i rzetelność w zakresie świadczonych usług.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Made with WebSite X5.
About us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent arcu metus, suscipit rhoncus tincidunt vehicula, fermentum ac turpis.
Contact
+ 01(0) 123 45678
info@example.com
Adres serwisu:

Test-Auto J. Kubica
Solisko 3a, 43-374 Buczkowice

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek : 8:00 - 16:00
Sobota - Niedziela : nieczynne     
Kontakt

Jarosław Kubica - 508 315 189
Wojciech Kubica - 507 973 775
e-mail: jkubica.testauto@gmail.com
Wróć do spisu treści